MÖBLER / Bord / Sminkbord 8641412
nr 864 1412
Sminkbord
+ pall, längd: 110, djup: 45, höjd: 122
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:36:08
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr